
RPS-45-15
Komutācijas barošanas avoti 45W 15V 80-264VAC 2XMOPP II klase
Apraksts
Vidējais akas RPS medicīniskās barošanas avots ir paredzēts, lai tas atbilstu būvēto - prasībām, augstiem - izvades jaudas barošanas avotiem medicīnas un bioķīmiskās pārbaudes instrumentos. Šie uzticamie, kompaktie moduļi piedāvā 2x MOPP izolācijas līmeņus un atbilst ANSI/AAMI ES 60601 -1 un IEC/BS EN/EN60601 - 1 Noteikumi. Vidējais akas RPS medicīniskās barošanas avots piedāvā efektivitāti līdz 94% (atkarībā no modeļa), bez slodzes enerģijas patēriņu un darba temperatūras diapazonu -20 grādu vai -30 grādu līdz +70 grādam.
Funkcijas
- Kompakta izmērs
- Atbilst 2x mopp izolācijas līmeņiem
- Atbilst ANSI/AAMI es 60601 -1 un IEC/BS EN/EN60601-1 noteikumiem
- Nē - Slodzes enerģijas patēriņš
- Līdz 94% efektivitāte (atkarībā no modeļa)
- -20 grāds vai -30 grāds līdz +70 grāda darbības temperatūras diapazons
Pieteikumi
- Medicīniskā pārbaude vai uzraudzības aprīkojums
- Hemodialīzes mašīnas
- Medicīniskās uzraudzības sistēmas
- Zobu ierīces
|
Produkta atribūts |
Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | Barošanas avotu maiņa |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Papildu maiņa |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 15 VDC |
| Rezultātu skaits: | 1 Izvade |
| Izejas jauda: | 45 W |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Atvērts rāmis |
| Ieejas spriegums: | 80 VAC līdz 264 VAC |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 3 A |
| Nozare: | Medicīnisks |
| Montāžas stils: | Šasija |
| Garums: | 76,2 mm (3 collas) |
| Platums: | 50,8 mm (2 collas) |
| Augstums: | 24 mm (0,945 collas) |
| Sērija: | RPS-45 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Efektivitāte: | 89 % |
| Ievades frekvence: | 47 Hz līdz 63 Hz |
| Izolācijas spriegums: | 4 kV |
| Slodzes regulēšana: | Reglamentēts |
| Iepakojums: | Apjomot |
| Produkta tips: | Barošanas avotu maiņa |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 120 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| Daļa # pseidonīmi: | LO45-20B15MU |
| Vienības svars: | 3,880136 oz |
Populāri tagi: RPS-45-15, Ķīna RPS-45-15 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:EPP-300-15
Nākamo:ELG-75-24A-3Y
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







