
Apraksts
Vidējais akas LP sērijas LED barošanas avoti ir pieejami pastāvīgā sprieguma (CV) un nemainīgā strāvas (CC) modeļos. Šie barošanas avoti darbojas plašā ieejas diapazonā 90 VMaiņstrāvalīdz 264VMaiņstrāvaun piedāvājiet plašu darba temperatūras diapazonu no -30 grādiem līdz +70 grādam. LP sērijas LED draiveri ir pieejami no 18W līdz 150W jaudas iespējām. Šiem autovadītājiem ir ekonomisks dizains un var izturēt 300 VMaiņstrāvapārsprieguma ievade 5 sekundes (LPV/C - 20/35/60/100). Vidējais akas LP sērijas LED barošanas avoti ir piemēroti ekonomiskiem LED apgaismojuma un kustīgo zīmju lietojumprogrammām.
Funkcijas
- 90VMaiņstrāvalīdz 264VMaiņstrāvaieejas diapazons
- Modeļi
- Nemainīga strāva - LPC daļas
- Nemainīgs spriegums - LPV daļas
- Slaids plastmasas korpuss ar IP67 līmeņa vērtējumu
- Ekonomisks dizains
- Iztur 300 VMaiņstrāvapārsprieguma ievade 5 sekundes (LPV/C -20/35/60/100)
- -30 grāds līdz +70 grāda plašs darbības diapazons
- Piemērots ekonomiskiem LED apgaismojuma un kustīgām zīmju lietojumiem
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | LED barošanas avoti |
| ROHS: | Detaļa |
| Darbības režīms: | Pastāvīgs spriegums (CV) |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 8.5 A |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 12 VDC |
| Izejas jauda: | 102 W |
| Ieejas spriegums: | 90 VAC līdz 264 VAC, 127 VDC līdz 370 VDC |
| Aptumšošana: | Bez aptumšošanas |
| Rezultātu skaits: | 1 izlaide |
| Montāžas stils: | Šasijas stiprinājums |
| Garums: | 190 mm (7,48 collas) |
| Platums: | 52 mm (2,047 collas) |
| Augstums: | 37 mm (1,457 collas) |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Sērija: | LPV-100 |
| IP vērtējums: | IP67 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Slēgts |
| Iepakojums: | Apjomot |
| Produkta tips: | LED barošanas avoti |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 20 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| Daļa # pseidonīmi: | LPV100-12-PH LPV-100-12-PH |
| Vienības svars: | 1,389 mārciņas |
Populāri tagi: LPV-12-12, Ķīna LPV-100-12 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:LPV-100-24
Nākamo:LPV-60-24
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







