
Apraksts
ELG-240 sērija ir 240W maiņstrāvas/līdzstrāvas LED draiveris, kurā attēlots divu režīma nemainīgs spriegums un pašreizējais strāvas izvade. ELG-240 darbojas no 100 ~ 305 VAC un piedāvā modeļus ar atšķirīgu spriegumu, kas svārstās no 24 V līdz 54 V. Pateicoties augstajai efektivitātei līdz 93%, ar nefanātu Desianu, visa sērija spēj darboties -40 'grādam ~ +90 Gadījuma temperatūra FreeAir konvekcijā. Metāla korpusa un LP67/P65 iekļūšanas aizsardzības līmeņa projektēšana ļauj šim Seriesto ievietot gan iekštelpu, gan āra lietojumos. ELG-240 ir aprīkots ar dažādām funkciju iespējām, piemēram, ASDIMIM metodoloģiju, lai nodrošinātu optimālu dizaina elastību LED apgaismojuma sistēmai.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | LED barošanas avoti |
| ROHS: | Detaļa |
| Darbības režīms: | CV + CC |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 10 A |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 24 VDC |
| Izejas jauda: | 240 W |
| Ieejas spriegums: | 100 VAC līdz 305 VAC, 142 VDC līdz 431 VDC |
| Aptumšošana: | Bez aptumšošanas |
| Rezultātu skaits: | 1 izlaide |
| Montāžas stils: | Šasijas stiprinājums |
| Garums: | 244 mm (9,606 collas) |
| Platums: | 71 mm (2,795 collas) |
| Augstums: | 37,5 mm (1,476 collas) |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Standarts: | FC |
| Sērija: | ELG-240-V |
| IP vērtējums: | IP67 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 90 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Slēgts |
| Produkts: | LED barošanas avoti |
| Produkta tips: | LED barošanas avoti |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 12 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| Vienības svars: | 2,690 mārciņas |
Populāri tagi: ELG-240-24-3Y, Ķīna ELG-240-24-3Y ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







