
XLG - 320-VA
LED barošanas piederumi O/P +12-24 V13A
Apraksts
XLG - 320 sērija ir 315W LED maiņstrāvas/DC draiveris, kas attēlots ar nemainīgu barošanas režīmu. XLG-320 darbojas no 120 ~ 305 VAC un piedāvā modeļus ar atšķirīgu vērtīgu strāvu no 1050 mA līdz 7420 mathankiem līdz augstajai efektivitātei līdz 94,5% ar ventilatoru dizainu, visa sērija spēj darboties 40 'pakāpes ~ +85}' grāda temperatūrā ar brīvu gaisa konvekciju. Metāla korpusa un LP67 iekļūšanas līmeņa dizains ļauj šai sērijai ietilpt gan iekštelpu, gan āra lietojumos. Turklāt inovatīvās vides-adaptīvā spēja ļauj šai sērijai ticami iedegt gaismas diodes visa veida lietojumprogrammu vide gandrīz visās vietās, kas var uzstādīt LED gaismekļus pasaulē. XLG-320 sērija atbilst jaunākajai LEC61347/GB19510.1 un UL8750 starptautisko drošības noteikumu versijai. Arī izejas un aptumšošanas ķēde ir pilnībā saskaņā ar jaunajiem noteikumiem un izolationo nodrošina gan lietotāja, gan gaismekļa sistēmas drošību instalēšanas laikā.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | LED barošanas avoti |
| ROHS: | Detaļa |
| Darbības režīms: | Pastāvīga jauda (CP) |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 13 A |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 24 VDC |
| Izejas jauda: | 320 W |
| Ieejas spriegums: | 100 VAC līdz 305 VAC |
| Aptumšošana: | Ar aptumšošanu |
| Rezultātu skaits: | 1 izlaide |
| Montāžas stils: | Darbvirsma |
| Garums: | 246 mm (9,685 collas) |
| Platums: | 77 mm (3,031 collas) |
| Augstums: | 39,5 mm (1,555 collas) |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Standarts: | PFC |
| Sērija: | XLG-320 |
| IP vērtējums: | IP67 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Slēgts |
| Produkts: | Papildu maiņa |
| Produkta tips: | LED barošanas avoti |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 9 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| Daļa # pseidonīmi: | Xlg - 320 - va-ph |
| Vienības svars: | 3,197 mārciņas |
Populāri tagi: XLG - 320 - VA, Ķīna XLG-320-VA ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







