
HLG-320H-24A
LED barošanas avoti 320,2W 24V 13.34A IP65 ADJ W/Intrl Pot
Apraksts
HLG-320H sērija ir 320W AC/DC LED draiveris, kurā attēlots divu režīma nemainīgs spriegums un konstantes strāvas izeja. HLG-320H darbojas no 90 ~ 305 VAC un piedāvā modeļus ar atšķirīgu novērtējumu, sākot no 12 V un 54V. Pateicoties augstajai efektivitātei līdz 94%, ar bez ventilatoru dizainu, visa sērija ir izable, lai darbotos ar -40 'grādu ~ +90' C gadījuma temperatūra brīvas gaisa konvekcijas gadījumā. Metāla korpusa un LP67/P65 iekļūšanas aizsardzības līmeņa dizains ļauj šai sērijai ietilpst gan iekštelpu, gan āra lietojumos. HLG-320HIS ir aprīkots ar dažādām funkciju iespējām, piemēram, aptumšošanas metodoloģiju, lai nodrošinātu optimālu LED apgaismojuma sistēmas dizainu.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | LED barošanas avoti |
| ROHS: | Detaļa |
| Darbības režīms: | CV + CC |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 13.34 A |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 24 VDC |
| Izejas jauda: | 320.2 W |
| Ieejas spriegums: | 90 VAC līdz 305 VAC, 127 VDC līdz 431 VDC |
| Aptumšošana: | Ar aptumšošanu |
| Rezultātu skaits: | 1 izlaide |
| Montāžas stils: | Šasijas stiprinājums |
| Garums: | 225,2 mm (8,866 collas) |
| Platums: | 90 mm (3,543 collas) |
| Augstums: | 43,8 mm (1,724 collas) |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Standarts: | PSE |
| Sērija: | HLG-320H |
| IP vērtējums: | IP65 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Slēgts |
| Produkta tips: | LED barošanas avoti |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 8 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| TRADENAME: | HLG sērija |
| Vienības svars: | 4,145 mārciņas |
Populāri tagi: HLG-320H-24A, Ķīna HLG-320H-24A ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







