
EPP-300-15
Komutācijas barošanas avoti 300W 15V 20A barošanas avots ar PFC
Apraksts
Funkcijas:
- Universālā maiņstrāvas ieeja / pilna diapazons
- Uzbūvēts - aktīvajā PFC funkcijā
- Augsta efektivitāte līdz 93%iztur 300 VAC pārsprieguma ievadi 5 sekundes
- ProteClion: īssavienojums / pārslodze / virs sprieguma, virs temperatūras
- Uzbūvēts - 12 V/0,5A papildu izvadē
- 5 "x3" kompaktais izmērs
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | Barošanas avotu maiņa |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Papildu maiņa |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 15 VDC |
| Rezultātu skaits: | 1 izlaide |
| Izejas jauda: | 300 W |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Atvērts rāmis |
| Ieejas spriegums: | 90 VAC līdz 264 VAC, 127 VDC līdz 370 VDC |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 20 A |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Montāžas stils: | Šasija |
| Garums: | 127 mm (5 collas) |
| Platums: | 76,2 mm (3 collas) |
| Augstums: | 35,052 mm (1,38 collas) |
| Sērija: | EPP-300 |
| Apstiprinājumi: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Atbilstība: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Iepakojums: | Apjomot |
| Produkta tips: | Barošanas avotu maiņa |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 36 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| Daļa # pseidonīmi: | LOF350-20B15 |
| Vienības svars: | 13.051366 oz |
Populāri tagi: EPP-300-15, Ķīna EPP-300-15 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:HLG-320H-12A
Nākamo:RPS-45-15
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







