
Apraksts
Vidējais akas lrs - 75 Vienas izvades komutācijas barošanas avoti ir 75W pievienoti - tipa barošanas avotiem ar 30 mm zema profila dizainu. Ar pilnu 85VMaiņstrāvalīdz 264VMaiņstrāvaIevades diapazons, LRS - 75 barošanas avoti nodrošina izejas sprieguma līniju 5 V, 12 V, 15 V, 24 V, 36 V un 48V. Papildus augstajai efektivitātei līdz 91,5%, metāla acs korpuss uzlabo siltuma izkliedes temperatūras diapazonu līdz +70 grādu gaisa konvekcijā bez ventilatora. Piegādājot zemu bezslodzes enerģijas patēriņu (mazāks par 0,3 W), gala sistēmas dizains viegli atbilst enerģijas prasībām visā pasaulē.
Funkcijas
- Universālā maiņstrāvas ieeja/pilna diapazons
- Iztur 300VMaiņstrāvapārsprieguma ievade 5s
- Nē - slodzes enerģijas patēriņš<0.2W
- Miniatūra lielums un 1U zems profils
- Augsta darba temperatūra līdz +70 grādam
- Aizsardzība
- Īssavienojums
- Pārslodze
- Pārspriegums
- Atdzesēšana ar bezmaksas gaisa konvekciju
- Atbilstība IEC/EN 60335-1 (PD3) un IEC/EN61558-1, -2-16 mājsaimniecības ierīcēm
- Darbības augstums līdz 5000 metriem
- Izturas 5G vibrācijas tests
- Augsta efektivitāte, ilgs kalpošanas laiks un augsta uzticamība
- LED indikators ieslēgšanai
- 100% pilna slodzes apdegums - pārbaudē
- 3 gadu garantija
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | Barošanas avotu maiņa |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Papildu maiņa |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 48 VDC |
| Rezultātu skaits: | 1 izlaide |
| Izejas jauda: | 76.8 W |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Slēgts |
| Ieejas spriegums: | 85 VAC līdz 264 VAC, 120 VDC līdz 373 VDC |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 1.6 A |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Montāžas stils: | Panelis |
| Garums: | 99 mm (3,898 collas) |
| Platums: | 97 mm (3,819 collas) |
| Augstums: | 30 mm (1,181 collas) |
| Sērija: | LRS-75 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Ievades frekvence: | 47 Hz līdz 63 Hz |
| Iepakojums: | Apjomot |
| Produkta tips: | Barošanas avotu maiņa |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 45 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| Daļa # pseidonīmi: | LM75-20B48 LM75-23B48R2 |
| Vienības svars: | 10.582189 oz |
Populāri tagi: LRS-75-48, Ķīna LRS-75-48 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







