
Apraksts
LUXEON 3030 2D ir augstas plūsmas, karstās-krāsu vidējas jaudas gaismas diode. Karstā-krāsu mērķauditorijas atlase nodrošina, ka gaismas diodes pielietojuma apstākļos atrodas krāsu mērķa robežās-85 grādi. Izmantojot nozares standarta iepakojumu ar 3,0 mm x 3,0 mm un 6 V virsmas montāžas izstarotāju risinājumu, LUXEON 3030 2D Line ir pieejams visos ANSI CCT un nodrošina gan iekštelpu, gan āra apgaismojuma tirgum nepieciešamo efektivitāti un uzticamību.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumileds |
| Produkta kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| RoHS: | Sīkāka informācija |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Iepakojums/kaste: | 3030 |
| Apgaismojuma krāsa: | Forši Balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5700 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 121 lm |
| Krāsu renderēšanas indekss - CRI: | 80 |
| Skata leņķis: | 116 grādi |
| Ja - Pārsūtīt strāvu: | 120 mA |
| Vf - priekšējais spriegums: | 6 V |
| Jaudas reitings: | 720 mW |
| Garums: | 3 mm |
| Platums: | 3 mm |
| Augstums: | 0,66 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 105 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēti |
| Objektīva izmēri: | 2,6 mm |
| Lēcas forma: | Apaļš dzīvoklis |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | LUKSEONS 3030 2D |
| Iepakojums: | Spole |
| Zīmols: | Lumileds |
| Mitruma jutīgs: | Jā |
| Produkta veids: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 5000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tirdzniecības nosaukums: | LUKSEONS |
| Veids: | Lieljaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,082453 unces |
Populāri tagi: l130-5780003000x21, Ķīna l130-5780003000x21 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:L130-3070003000W21
Nākamo:L130-3080003000X21
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







