
L1C1-5770000000000
Baltas gaismas diodes baltas 5700 k 70- CRI, Luxeon C krāsa
Apraksts
Luxeon C krāsu līnija ir optiski uzlabots krāsu un baltu gaismas diožu portfelis. Paredzēts nevainojamai krāsu sajaukšanai, Luxeon C krāsu līnijai ir viens fokusa attālums visām krāsām, kas nodrošina konsekventus starojuma modeļus no sekundārās optikas un palielina optisko efektivitāti. Ar zemu kupola dizainu tas saglabā efektīvu avota izmēru mazu, vienlaikus uzlabojot gaismas ekstrakciju. Paredzēts gludai krāsu sajaukšanai un maksimālam perforatoram, Luxeon C krāsu līnija ir optimāls LED risinājums arhitektūras, izklaides un avārijas transportlīdzekļu apgaismojuma lietojumiem.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD\/SMT |
| Pakete \/ lieta: | 0808 (2020 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Vēss balts |
| Viļņa garums\/krāsu temperatūra: | 5700 K |
| Gaismas plūsma\/starojuma plūsma: | 100 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 150 grādu |
| Ja - uz priekšu strāva: | 350 Ma |
| VF - uz priekšu spriegums: | 2.75 V |
| Jaudas vērtējums: | 1 W |
| Garums: | 2 mm |
| Platums: | 2 mm |
| Augstums: | 1,35 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 135 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 2 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ar ūdens skaidru |
| Sērija: | Luxeon c |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Lumili |
| LED lielums: | 2 mm x 2 mm x 1,35 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Greznība |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0. 022561 oz |
Populāri tagi: l1c 1-5770000000000, Ķīna L1C 1-5770000000000 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







