
L1c 1- RyL1000000000
Vienkrāsu gaismas diodes luxeon c krāsu līnija, karaliskā zilā 440-460 nm
Apraksts
Luxeon C krāsu līnija ir optiski uzlabots krāsu un baltu gaismas diožu portfelis. Paredzēts nevainojamai krāsu sajaukšanai, Luxeon C krāsu līnijai ir viens fokusa attālums visām krāsām, kas nodrošina konsekventus starojuma modeļus no sekundārās optikas un palielina optisko efektivitāti. Ar zemu kupola dizainu tas saglabā efektīvu avota izmēru mazu, vienlaikus uzlabojot gaismas ekstrakciju. Paredzēts gludai krāsu sajaukšanai un maksimālam perforatoram, Luxeon C krāsu līnija ir optimāls LED risinājums arhitektūras, izklaides un avārijas transportlīdzekļu apgaismojuma lietojumiem.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Zilās gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD\/SMT |
| Pakete \/ lieta: | SMD -2 |
| Viļņa garums\/krāsu temperatūra: | 460 nm |
| Apgaismojuma krāsa: | Karaliski zilā krāsā |
| Gaismas plūsma\/starojuma plūsma: | 480 MW |
| Ja - uz priekšu strāva: | 350 Ma |
| VF - uz priekšu spriegums: | 2.75 V |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 2 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | Luxeon c |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Lumili |
| Augstums: | 1,35 mm |
| LED lielums: | 2 mm x 2 mm x 1,35 mm |
| Garums: | 2 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 135 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Produkta tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Greznība |
| Tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| Skatīšanās leņķis: | 165 grād |
| Platums: | 2 mm |
| Vienības svars: | 0. 002154 oz |
Populāri tagi: L1C 1- RyL1000000000, Ķīna L1C 1- RyL1000000000 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







