
L1C1-2780000000000
Baltas gaismas diodes Balts 2700 K 80-CRI, LUXEON C Krāsa
Apraksts
LUXEON C Color Line ir optiski uzlabots krāsu un balto gaismas diožu portfelis. LUXEON C Color Line ir izstrādāta nevainojamai krāsu sajaukšanai, un tai ir viens fokusa attālums visām krāsām, kas nodrošina konsekventus starojuma modeļus no sekundārās optikas un palielina optisko efektivitāti. Ar zemu kupola dizainu tas saglabā efektīvu avota izmēru, vienlaikus uzlabojot gaismas izsūkšanu. LUXEON C Color Line, kas izstrādāta vienmērīgai krāsu sajaukšanai un maksimālai perforācijai, ir optimāls LED risinājums arhitektūras, izklaides un avārijas transportlīdzekļu apgaismojuma vajadzībām.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumileds |
| Produkta kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| RoHS: | Sīkāka informācija |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Iepakojums/kaste: | 0808 (2020. gada metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti Balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 2700 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 94 lm |
| Krāsu renderēšanas indekss - CRI: | 80 |
| Skata leņķis: | 150 grādi |
| Ja - Pārsūtīt strāvu: | 350 mA |
| Vf - priekšējais spriegums: | 2.75 V |
| Jaudas reitings: | 1 W |
| Garums: | 2 mm |
| Platums: | 2 mm |
| Augstums: | 1,35 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 135 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 2 mm |
| Lēcas forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ūdens Skaidrs |
| Sērija: | LUXEON C |
| Iepakojums: | Spole |
| Iepakojums: | Izgriezt lenti |
| Iepakojums: | MouseReel |
| Zīmols: | Lumileds |
| LED izmērs: | 2 mm x 2 mm x 1,35 mm |
| Produkta veids: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tirdzniecības nosaukums: | LUKSEONS |
| Veids: | Vidēja{0}}barošanas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,029505 unces |
Populāri tagi: l1c1-2780000000000, Ķīna l1c1-2780000000000 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







