
Apraksts
Kameras LUXEON 3014 kompaktais iepakojuma izmērs ir 3,0 mm x 1,4 mm x 0,70 mm-, kas ir ideāli piemērots vienmērīgas gaismas atdevei ierobežotā telpā, piemēram, lineāros lietojumos, cauruļu apgaismojumā un izkārtnēs. LUXEON 3014 ir karsta-krāsa, kuras mērķauditorija ir 65 grādu savienojuma temperatūra, nodrošinot krāsu konsekvenci un atbilst ANSI standartiem darbības apstākļos.
Specifikācija
| Produkta atribūti | Īpašuma vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumileds |
| Produkta kategorija: | Balta gaismas diode |
| RoHS: | Vairāk informācijas |
| produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Instalācijas stils: | SMD/SMT |
| Iepakojums/kaste: | 3014 |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti Balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 2700 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 20 lm |
| Krāsu renderēšanas indekss - CRI: | 90 |
| Displeja leņķis: | 116 grādi |
| Ja - Pārsūtīt strāvu: | 60 mA |
| Vf - priekšējais spriegums: | 3.1V |
| Jaudas reitings: | 186 mW |
| garums: | 3 mm |
| platums: | 1,4 mm |
| augsts: | 0,75 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 105 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēti |
| Objektīva izmērs: | 2,5 mm x 1,15 mm |
| Objektīva forma: | Taisnstūrveida |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| sērija: | LUXEON 3014 |
| Iepakojums: | Spole |
| preču zīme: | Lumileds |
| Mitruma jutība: | Jā |
| Produkta veids: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 3000 |
| Apakškategorijas: | Gaismas diodes |
| Zīmola nosaukums: | LUKSEONS |
| veids: | Vidēja{0}}barošanas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 230,250 mg |
Populāri tagi: l130-2790001400005, Ķīna l130-2790001400005 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







