
L150-4080502400000
Baltas gaismas diodes Baltas 4000 K 80-CRI, LUXEON 5050
Apraksts
LUXEON 5050 ir lieljaudas pakete, kas nodrošina augstu spilgtumu no īpaši izturīgas paketes, lai nodrošinātu rentablu un uzticamu armatūras dizainu. LUXEON 5050 izmanto nozares standarta 5050 virsmas montāžas paketi ar diezgan mazu gaismas izstarojošo virsmu (LES). LUXEON 5050 produktu saimē ietilpst LUXEON 5050 Round LES, LUXEON 5050 Square LES, LUXEON 5050 HE un LUXEON 5050 HE Plus, četras produktu līnijas. LUXEON 5050 ir pieejams 70CRI, 80CRI un 90CRI ar plašu CCT klāstu un piedāvā karsto{15}}krāsu mērķauditorijas atlasi, lai nodrošinātu, ka gaismas diodes atrodas krāsu mērķa robežās 85 grādu pielietojuma apstākļos. Turklāt ar jaunāko NightScape tehnoloģiju LUXEON 5050 nodrošināja revolucionārus videi draudzīgus āra risinājumus ar zilās krāsas saturu zem 2%.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumileds |
| Produkta kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| RoHS: | Sīkāka informācija |
| Produkts: | Dārzkopības gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Iepakojums/kaste: | 2020. gads (5050 metriska) |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 4000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 630 lm |
| Krāsu renderēšanas indekss - CRI: | 80 |
| Skata leņķis: | 116 grādi |
| Ja - Pārsūtīt strāvu: | 160 mA |
| Vf - priekšējais spriegums: | 24 V |
| Jaudas reitings: | 3.8 W |
| Garums: | 5 mm |
| Platums: | 5 mm |
| Augstums: | 0,7 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 105 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēti |
| Objektīva izmēri: | 4,56 mm |
| Lēcas forma: | Apaļš dzīvoklis |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | LUXEON SunPlus 5050 |
| Iepakojums: | Spole |
| Zīmols: | Lumileds |
| LED izmērs: | 5 mm x 5 mm |
| Produkta veids: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tirdzniecības nosaukums: | LUKSEONS |
| Veids: | Lieljaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,016491 unces |
Populāri tagi: l150-4080502400000, Ķīna l150-4080502400000 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







