
CMU1526-0000-000N0H0A30G
Baltas gaismas diodes balta 3000 K 80-CRI, XLAMP CMU1526-36V
Apraksts
XLAMP® CMU LED ģimene nodrošina nozares - vadošo sniegumu parasti pieejamā paketē un LES izmēros. CMU ģimene nodrošina līdz 10% augstāk LPW nekā iepriekšējās paaudzes CMT saimei, vienlaikus saglabājot mehānisko un optisko savietojamību ar CMT. XLAMP CMU gaismas diodes ir optimizētas premium iekštelpu apgaismojuma lietojumprogrammām, ieskaitot trasi, plankumu un lejupvērsto gaismu, kā arī āra apgaismojumu.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 3808 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 82 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 720 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 34.4 V |
| Jaudas vērtējums: | 24 W |
| Garums: | 19 mm |
| Platums: | 19 mm |
| Augstums: | 0,9 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 140 C |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 225 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: CMU1526-0000-000N0H0A30G, Ķīna CMU1526-0000-000N0H0A30G ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo:XHP50B-00-0000-0D0BJ40E5
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







