
XHP50B-00-0000-0D0BJ40E5
Baltas gaismas diodes balta 4000 k 70-crI, xlamp xhp50b
Apraksts
XLAMP® XHP50.2 LED ir nākamās paaudzes ekstrēmās augstas jaudas gaismas diodes, kas nodrošina zemākās sistēmas izmaksas, izmantojot labāko lūmena blīvumu, uzticamību un krāsu konsistenci. XHP50.2 LED, kas veidots uz Cree LED jaunākā augstā - Power LED tehnoloģijas, uzlabo lūmena blīvumu, sprieguma raksturlielumus, uzticamību un optisko veiktspēju XHP50 gaismas diodē tajā pašā 5,0 mm x 5,0 mm pēdas nospiedumā. Jaunā XHP50.2 gaismas diode nodrošina vieglu jauninājumu, lai sasniegtu augstāku sistēmas LPW apgaismojuma ražotājiem ar esošajiem XHP50 dizainparaugiem, novēršot pārveidošanas izmaksas. Tā nepārspējamais lūmena blīvums un ilgāks kalpošanas laiks augstākā darbības temperatūrā nodrošina arī jaunus un novatoriskus apgaismojuma dizainus par zemākām sistēmas izmaksām.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 4000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 1120 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 12 V |
| Jaudas vērtējums: | 8.4 W |
| Garums: | 5 mm |
| Platums: | 5 mm |
| Augstums: | 3,5 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 5 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 500 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,025230 oz |
Populāri tagi: XHP50B-00-0000-0D0BJ40E5, Ķīna XHP50B-00-0000-0D0BJ40E5 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







