
Xpgdwt - b1-0000-00le7
Baltas gaismas diodes baltas 3000 k 70 - CRI, XLAMP XP-G3 LED
Apraksts
XLAMP® XP - G3 gaismas diodes ir optimizētas virziena, augstas - lūmena apgaismojuma lietojumprogrammām, kur ir kritiska efektivitāte un optiskā kontrole, piemēram, ceļš, pārnēsājama un dārzkopība. Kompaktajai un pārbaudītajai 3,45 mm XP platformai ir lieliska pieejama optikas un sistēmas risinājumu ekosistēma, ļaujot apgaismojuma ražotājiem vienkāršot to projektēšanas procesu un saīsināt laika marķējumu.
XP - G3 gaismas diodes ir pieejamas un divās dažādās baltās un karaliskās zilās versijās: Standard & S līnija. XP - G3 Photo Red ir pieejams S rindas versijā. Baltā standarta versija nodrošina labāko - - klasē TM - 21 dzīves laikā un krāsu stabilitāti laika gaitā. Baltā, karaliski zilā un fotoattēla sarkanā līnijas versijas nodrošina uzlabotu efektivitāti, labāko - {- klases sēra pretestība un labāka sistēma - līmeņa uzticamība, izmantojot pārslēgšanas un aptumšošanas ciklus. Izmantojot šīs S līnijas versijas, Cree LED nodrošina lielas enerģijas LED tehnoloģiju, kas ir optimizēta gan vispārējām, gan dārzkopības apgaismojuma lietojumiem, kur sensori un pārslēgšana kļūst izplatīta.
Šajā dokumentā termini baltā, karaliski zilā un fotoattēla sarkanā krāsā apzīmē balto, karaliski zilo vai fotoattēlu sarkano XP - G3 gaismas diodi, neņemot vērā tā standarta vai S līnijas funkcijas. Terminu standarta un S līnija tiek izmantota, ja nepieciešams, lai atšķirtu standarta XP - G3 LED veiktspēju no XP - G3 gaismas diodes ar S līnijas opciju.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | SMD-2 |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 164 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 125 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.7 V |
| Jaudas vērtējums: | 1 W |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 2,26 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Dzeltens |
| Objektīva izmēri: | 3,06 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | Xlamp xp - g3 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | Cree Led |
| LED lielums: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: xpgdwt - b1 - 0000-00le7, Ķīna xpgdwt-b1-0000-00le7 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







