
XMLDCL-00-0000-00C3AAAE7
Vairāku-krāsu gaismas diodes RGB, baltas 3000 K LED
Apraksts
XLamp® XM-L® Gen 2 gaismas diodes ir vairāku-krāsu RGBW gaismas diodes, kas mazā 5,0 x 5,0 mm iepakojumā nodrošina lielu lūmena jaudas un lielisku krāsu sajaukšanas kombināciju. XLamp XM-L Color Gen 2 gaismas diodēm ir mazākais iespējamais attālums starp LED uzgali, radot nelielu optisko avotu izcilai optiskajai vadībai un efektīvai krāsu sajaukšanai. Salīdzinājumā ar pirmās paaudzes LED, Gen 2 ir par 75% lielāka maksimālā piedziņas strāva un ievērojami uzlaboti gaismas jauda un efektivitāte, kas ļauj gandrīz divreiz palielināt maksimālo gaismas jaudu. Gen 2 ietver arī jaunu augstas intensitātes versiju, kas vēl vairāk samazina optiskā avota izmēru, lai nodrošinātu vēl lielāku optiskās vadības līmeni.
XLamp XM-L Color Gen 2 gaismas diodes ir optimizētas visām augstas veiktspējas-RGBW apgaismojuma lietojumprogrammām, tostarp krāsu-maiņai, skatuvei, arhitektūrai un izklaidei.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree LED |
| Produkta kategorija: | Daudz{0}}krāsu gaismas diodes |
| RoHS: | Sīkāka informācija |
| Produkts: | RGBW gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Iepakojums/kaste: | 2020. gads (5050 metriska) |
| Apgaismojuma krāsa: | RGB, silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 625 nm, 527 nm, 457 nm, 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 80 lm, 155 lm, 23 lm, 130 lm |
| Skata leņķis: | 120 grādi |
| Ja - Pārsūtīt strāvu: | 350 mA |
| Vf - priekšējais spriegums: | 2.1 V, 2.6 V, 2.9 V, 2.9 V |
| Jaudas reitings: | 21 W |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 5 mm |
| Lēcas forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Skaidrs |
| Zīmols: | Cree LED |
| Augstums: | 3 mm |
| Garums: | 3,5 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 150 C |
| Gaismas diožu skaits: | 4 LED |
| Iepakojums: | Spole |
| Iepakojums: | Izgriezt lenti |
| Iepakojums: | MouseReel |
| Produkta veids: | Daudz{0}}krāsu gaismas diodes |
| Sērija: | XM{0}}L Krāsa Augsts blīvums |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Veids: | Lieljaudas gaismas diodes |
| Platums: | 3,5 mm |
Populāri tagi: xmldcl-00-0000-00c3aaae7, Ķīna xmldcl-00-0000-00c3aaae7 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







