
XPLAWT-00-0000-0000V30E1
Baltas gaismas diodes Baltas 6500 K 65-CRI, XLamp XPLAWT
Apraksts
XLamp® XP{0}}L gaismas diodes ir pieejamas divās versijās: augsta blīvuma (HD) un augstas intensitātes (HI).
XLamp X Cree LED augstas izšķirtspējas gaismas diodes, kas optimizētas, lai nodrošinātu maksimālu lūmena atdevi nelielā formātā, ļauj apgaismojuma ražotājiem uzlabot jebkura apgaismojuma dizaina veiktspēju, izveidot mazākas un lētākas sistēmas un izstrādāt jaunus apgaismojuma risinājumus, kas iepriekš nebija iespējami.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree LED |
| Produkta kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| RoHS: | Sīkāka informācija |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Iepakojums/kaste: | SMD-2 |
| Apgaismojuma krāsa: | Forši Balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 6500 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 468 lm |
| Krāsu renderēšanas indekss - CRI: | 65 |
| Skata leņķis: | 125 grādi |
| Ja - Pārsūtīt strāvu: | 1.05 A |
| Vf - priekšējais spriegums: | 2.79 V |
| Jaudas reitings: | 3 W |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 2,68 mm |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 3,45 mm |
| Lēcas forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ūdens Skaidrs |
| Sērija: | XPLAWT |
| Iepakojums: | Spole |
| Iepakojums: | Izgriezt lenti |
| Iepakojums: | MouseReel |
| Zīmols: | Cree LED |
| Konfigurācija: | Vientuļa |
| Produkta veids: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 500 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tirdzniecības nosaukums: | XLamp |
| Veids: | Lieljaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,003527 unces |
Populāri tagi: xplawt-00-0000-0000v30e1, Ķīna xplawt-00-0000-0000v30e1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo:XBDAWT-00-0000-000000BE7
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







