
XBDRED-00-0000-000000702
CREE LED Sarkans LED 620 - 625nm, XLamp XB-D sērija
Apraksts
XLamp XB-D LED nodrošina nākamās-paaudzes veiktspēju, cenu un izmēru visām LED apgaismojuma lietojumprogrammām. XB-D nospiedums nodrošina mazākus dizainus ar blīvi saliktiem blokiem labākai gaismas sajaukšanai un koncentrēšanai.
XB-D ir kopīgs nospiedums un vienots iepakojuma dizains visās baltās un krāsu konfigurācijās, vienkāršojot plates un optisko dizainu daudzām LED sistēmām. XB-D ir optimizēts, lai ievērojami samazinātu sistēmas izmaksas jebkurā apgaismojuma lietojumā, sākot no iekštelpu un āra apgaismojuma līdz arhitektūras un transporta apgaismojumam.
Specifikācija
| Produkta atribūti | Īpašuma vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree LED |
| Produkta kategorija: | Vienkrāsains LED |
| RoHS: | Vairāk informācijas |
| produkts: | Sarkanas gaismas diodes |
| Instalācijas stils: | SMD/SMT |
| Iepakojums/kaste: | SMD-2 |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 625 nm |
| Apgaismojuma krāsa: | Sarkans |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 67,2 lm |
| Ja - Pārsūtīt strāvu: | 350 mA |
| Vf - priekšējais spriegums: | 2.25 V |
| Jaudas reitings: | 3 W |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Skaidrs |
| sērija: | XB-D Sarkans |
| Iepakojums: | Spole |
| preču zīme: | Cree LED |
| augsts: | 1,84 mm |
| LED izmērs: | 2,45 mm x 2,45 mm x 1,84 mm |
| garums: | 2,45 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 150 C |
| Produkta veids: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorijas: | Gaismas diodes |
| Zīmola nosaukums: | XLamp |
| veids: | Lieljaudas gaismas diodes |
| Displeja leņķis: | 140 grādi |
| Vr - Reversais spriegums: | 5 V |
| platums: | 2,45 mm |
| Vienības svars: | 2.338 g |
Populāri tagi: xbdred-00-0000-000000702, Ķīna xbdred-00-0000-000000702 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







