
CMB1516-0000-000N0H0A30G
Baltas gaismas diodes balta 3000 K 80-CRI, XLAMP CMB1516-36V
Apraksts
XLAMP® CMB ģimene nodrošina nozares vadošos lūmena blīvumu un efektivitāti Cree LED paketē un LES izmēros. Izmantojot jaunāko COB tehnoloģiju platformu, CMB ģimene nodrošina jauninājumu bez kompromisa uz esošajām CXA, CXB un CMA produktu ģimenēm, vienlaikus saglabājot mehānisko un optisko saderību ar tām. XLAMP CMB gaismas diodes ir optimizētas premium iekštelpu apgaismojuma lietojumprogrammām, ieskaitot trasi, plankumu un lejupejošo gaismu, kā arī āra apgaismojumu.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 2372 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 450 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 36 V |
| Jaudas vērtējums: | 15 W |
| Garums: | 15,85 mm |
| Platums: | 15,85 mm |
| Augstums: | 1,15 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Dzeltens |
| Objektīva izmēri: | 9 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | Cmb |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 270 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: CMB1516-0000-000N0H0A30G, Ķīna CMB1516-0000-000N0H0A30G ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo:CXA1816-0000-000N0HP457F
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







