
Xteary-00-0000-000000k01
Vienkrāsainas gaismas diodes Royal Blue 475MW @ 350mA
Apraksts
Optimizēts virziena, augstiem - lūmena lietojumprogrammām, sākot no iekštelpu un āra līdz portatīvai un lampu modernizācijai, XLAMP® XT - E LED nodrošina augstu veiktspēju un augstu uzticamību nozares stāvokļa XP/XT pēdas nospiedumam. XT - E LED piedāvā XT/XP platformas - kompakta un pierādīta 3,45 mm x 3,45 mm paketes priekšrocības un izveidots ekosistēmas - iespējošana apgaismojuma ražotāju vienkāršošanai un saīsināt laiku tirgū.
XT - e LED ir pieejams karaliski zilā un baltā krāsā. XT - E White LED piedāvā augstas efektivitātes iespēju. Šajā dokumentā termins baltais apzīmē balto XT - e, neņemot vērā tā efektivitāti. Terminu standarts un augsta efektivitāte tiek izmantoti, kad tas ir nepieciešams, lai atšķirtu augstās efektivitātes XT - e LED veiktspēju no XT - E LED bez augstas efektivitātes opcijas.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Zilās gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | SMD-2 |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 465 nm |
| Apgaismojuma krāsa: | Karaliski zilā krāsā |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 475 MW |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.8 V |
| Jaudas vērtējums: | 5 W |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 3,06 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | Xteary |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Cree Led |
| Augstums: | 2,36 mm |
| LED lielums: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| Garums: | 3,45 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Produkta tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| Skatīšanās leņķis: | 140 grād |
| VR - Reversais spriegums: | 5 V |
| Platums: | 3,45 mm |
| Vienības svars: | 0,009008 oz |
Populāri tagi: Xteary-00-0000-000000k01, Ķīna XTeary-00-0000-0000K01 Ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







