
XPEBRY - L1-0000-00L02
Vienkrāsainas gaismas diodes karaliski zilā, 500MW
Apraksts
XLAMP® XP - E2 LED balstās uz bezprecedenta oriģinālā XP - e bezprecedenta veiktspēju, palielinot lūmena izvadi līdz 20%, vienlaikus nodrošinot vienu Die LED punkta avotu precīzai optiskai vadībai. XP - E2 LED dalās ar tādu pašu pēdu kā oriģinālajam XP - e, nodrošinot nemanāmu jaunināšanas ceļu uz vairāk lūmenu un/vai lielāku efektivitāti, vienlaikus saīsinot dizaina ciklu esošajiem XP klientiem.
XLAMP XP - E2 gaismas diodes ir ideāla izvēle apgaismojuma lietojumprogrammām, kur ir nepieciešama augsta gaismas izeja un maksimālā efektivitāte, piemēram, LED modernizācijas lampas, āra, pārnēsājamas, iekštelpu virziena, avārijas transportlīdzekļa vai arhitektūras.
XP - E2 LED piedāvā s rindas tālu sarkanu opciju. Šajā dokumentā termins Far Red apzīmē tālu sarkano XP - E2 gaismas diodi, neņemot vērā tā efektivitāti. Termini, kas ir tālu sarkanā un s līnija, ir daudz sarkana, ja nepieciešams, lai atšķirtu XP - e2 s līnijas daudzu sarkanu LED performanci no XP - E2 gaismas diodes bez S līnijas opcijas.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Zilās gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | SMD-2 |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 465 nm |
| Apgaismojuma krāsa: | Karaliski zilā krāsā |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 500 MW |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.93 V |
| Jaudas vērtējums: | 3 W |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 3,06 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ar ūdens skaidru |
| Sērija: | Xpebry |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Cree Led |
| Augstums: | 2,26 mm |
| LED lielums: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Garums: | 3,45 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 150 C |
| Produkta tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| Skatīšanās leņķis: | 135 grād |
| VR - Reversais spriegums: | 5 V |
| Platums: | 3,45 mm |
| Vienības svars: | 0.241186 oz |
Populāri tagi: XPEBRY - L1 - 0000-00L02, Ķīna Xpebry-L1-0000-00L02 Ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







