
RT-50B
Komutācijas barošanas avoti 50W 5V/4A 12V/2A -12V/0,5A
Apraksts
Funkcijas:
- Universālā maiņstrāvas ieeja / pilna diapazons
- Aizsardzība: īssavienojums / pārslodze / virs sprieguma
- Atdzesēšana ar bezmaksas gaisa konvekciju
- LED indikators ieslēgšanai
- 100% pilna slodzes apdegums - pārbaudē
- Visi izmanto 105'c garo mūžu elektrolītiskos kondensatorus
- Iztur 300 VAC pārsprieguma ievadi 5 sekundes
- Augsta darba temperatūra līdz 70'c
- Izturēt 5G vibrācijas testu
- Augsta efektivitāte, ilgs kalpošanas laiks un augsta uzticamība
- 3 gadu garantija
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | Barošanas avotu maiņa |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Papildu maiņa |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 5 VDC |
| Izejas spriegums - 2. kanāls: | 12 VDC |
| Rezultātu skaits: | 3 Izvade |
| Izejas jauda: | 50 W |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Slēgts |
| Ieejas spriegums: | 88 VAC līdz 264 VAC, 248 VDC līdz 373 VDC |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 4 A |
| Izvades strāva - 2. kanāls: | 2 A |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Montāžas stils: | Šasija |
| Garums: | 99 mm (3,898 collas) |
| Platums: | 97 mm (3,819 collas) |
| Augstums: | 36 mm (1,417 collas) |
| Sērija: | RT-50 |
| Apstiprinājumi: | EN60950-1 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Atbilstība: | EN60950-1 |
| Izvades strāva - 3. kanāls: | 500 Ma |
| Izejas spriegums - 3. kanāls: | - 12 vdc |
| Produkta tips: | Barošanas avotu maiņa |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 45 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| Daļa # pseidonīmi: | LM35-10C051212-10 LM50-10C051212-20 |
| Vienības svars: | 1 mārciņa |
Populāri tagi: RT-50B, Ķīna RT-50B ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:RSP-2400-48
Nākamo:DCWN06A-12
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







