
Apraksts
Funkcijas
- Aizsardzība: īssavienojums / pārslodze / virs sprieguma
- Atdzesēšana ar bezmaksas gaisa konvekciju
- LED indikators ieslēgšanai
- 100% pilna slodzes apdegums - Testall, izmantojot 105'c garo mūža elektrolītiskos kondensatorus
- Iztur 300 VAC pārsprieguma ievadi 5 sekundes
- Augsta darba temperatūra līdz 70'c
- Izturēt 5G vibrācijas testu
- Augsta efektivitāte, ilgs kalpošanas laiks un augsta uzticamība
- 3 gadu garantija
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | Barošanas avotu maiņa |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Papildu maiņa |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 5 VDC |
| Izejas spriegums - 2. kanāls: | 12 VDC |
| Rezultātu skaits: | 2 Izvade |
| Izejas jauda: | 125 W |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Slēgts |
| Ieejas spriegums: | 88 VAC līdz 132 VAC |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 7.7 A |
| Izvades strāva - 2. kanāls: | 7.7 A |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Montāžas stils: | Šasija |
| Garums: | 199 mm (7,835 collas) |
| Platums: | 98 mm (3,858 collas) |
| Augstums: | 38 mm (1,496 collas) |
| Sērija: | RD-125 |
| Apstiprinājumi: | EN60950-1 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Atbilstība: | EN60950-1 |
| Produkta tips: | Barošanas avotu maiņa |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 20 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| Daļa # pseidonīmi: | LM100-10D0524-30 LM90-12A15 |
| Vienības svars: | 1,543 mārciņas |
Populāri tagi: RD-125A, Ķīna RD-125A ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:IRM-10-24
Nākamo:SD-500H-48
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







