
LMZ8-SW35
Baltas gaismas diodes baltas 3500 k 80-crI, luxeon mz
Apraksts
Luxeon MZ ir nemanīts vairāku - Die LED, kas paredzēts, lai iespējotu āra un rūpnieciskas lietojumprogrammas ar visām Luxeon M funkcijām, ieskaitot identisku lodēšanas pēdas nospiedumu, bet ļaujot stingrākai staru vadībai un lielāku perforatoru mazāka redzamā avota lieluma dēļ. Ar brīvību no bining un vadošās veiktspējas Luxeon MZ ietilpst vienā 3 vai 5 soļu Macadam elipse, kura centrā ir ANSI, lai nodrošinātu krāsu konsistenci no LED līdz LED, nodrošinot augstu efektivitāti un augstu plūsmas blīvumu no vienāda avota ar stingri korelētu krāsu temperatūras kontroli. Augstākā gaismas kvalitāte, lūmenu tilpums un reālās pasaules efektivitāte ļauj veikt vadošo veiktspēju un efektīvu risinājumu attīstību visdažādākajos apgaismojuma segmentos.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | SMD-2 |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3500 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 730 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 12 V |
| Garums: | 4,2 mm |
| Platums: | 4 mm |
| Augstums: | 0,74 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 120 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva forma: | Kvadrāts |
| Sērija: | Luxeon mz |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | Lumili |
| LED lielums: | 4,2 mx 4 mm x 0,74 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 500 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Greznība |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,037051 oz |
Populāri tagi: LMZ8-SW35, Ķīna LMZ8-SW35 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







