
L1HX-2780200000000
Baltas gaismas diodes balta 2700 k 80-crI, luxeon hl2x
Apraksts
Luxeon HL2X ir augsts - barošanas kupols, kas īpaši paredzēts āra un rūpnieciskām lietojumprogrammām, piemēram, ielu apgaismojumam un augstas līča gaismekļiem. Komplekts ir paredzēts, lai nodrošinātu izcilu izvadi, efektivitāti, krāsu stabilitāti un ilgmūžību neatkarīgi no pielietojuma vai vides. Luxeon HL2X izmanto nozares standarta 3535 paketi ar 3 svītru pēdu. Šī savietojamība ļauj efektīvi un vienkāršāk pārveidot par labāku Luxeon HL2X no jebkuras citas līdzīgas platformas.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| Piegādes ierobežojumi: |
Mouser šobrīd nepārdod šo produktu jūsu reģionā. |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 1414 (3535 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 2700 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 260 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.83 V |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 2,27 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 3,15 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ar ūdens skaidru |
| Sērija: | Luxeon hl2x |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Lumili |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Mid - strāvas gaismas diodes |
Populāri tagi: L1HX-2780200000000, Ķīna L1HX-2780200000000 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:L130-2790001400001
Nākamo:L130-2280003000X21
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







