
L1Hz-4070200000000
Baltas gaismas diodes balta 4000 k 70-crI, luxeon hl2z
Apraksts
Luxeon HL2Z ir 2 mm kvadrātveida CSP - balstīts, lielas jaudas, un - kupols, kas paredzēts, lai nodrošinātu vadošo plūsmas blīvumu, augstāku krāsu konsistenci, augstu spilgtumu un ārkārtēju elastību apgaismojuma risinājumos. Luxeon HL2Z izstarotāji ir ideāla izvēle ātram laikam - līdz - tirgum, pateicoties to vienkāršībai, -} un to spēja samazināt sistēmas izmaksas, uzlabojot veiktspēju, vienlaikus nodrošinot gaismas kvalitāti, kuru vēlas apgaismojuma sistēmas dizaineri un lietotāji.
| RODUKT ATTIECĪBA | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | CSP-2 |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 4000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 230 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.8 V |
| Jaudas vērtējums: | 2 W |
| Garums: | 2,3 mm |
| Platums: | 2,3 mm |
| Augstums: | 0,36 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 125 C |
| Objektīva krāsa: | Dzeltens |
| Objektīva izmēri: | 2,3 mm x 2,3 mm |
| Objektīva forma: | Kvadrāts |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | Luxeon hl2z |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Lumili |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 4000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Daļa # pseidonīmi: | SCP7TT78HEL1TLS06E SCP7TTF1HEL1TKP34E |
Populāri tagi: L1HZ-4070200000000, Ķīna L1Hz-4070200000000 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:L1C1-MNT1000000000
Nākamo:LMZ8-SW35
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







