
Apraksts
LUXEON 2835 ar CrispColor tehnoloģiju ir labākais risinājums, kas ļauj audumiem atdzīvoties. Pateicoties efektīvai cietvielu apgaismojuma tehnoloģijai, krāsu kontrasts vēl nekad nav bijis tik spilgts. Mūsu īpašā fosfora tehnoloģija ir radījusi augstāku krāsu gammas atveidi nekā esošie risinājumi ar noteiktu krāsas punktu zem melnās korpusa līnijas, lai varētu izmantot A klases produktus. Apvienojumā ar nozares vadošo veiktspēju kopējā 2835 platformā, LUXEON 2835 ar CrispColor tehnoloģiju rada ļoti iespaidīgu mazumtirdzniecības pieredzi ar visām LUXEON 2835 priekšrocībām, tostarp izcilu veiktspēju, zemāku spriegumu, lielāku braukšanas strāvu un izcilu uzticamību.
Specifikācija
| Produkta atribūti | Īpašuma vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumileds |
| Produkta kategorija: | Balta gaismas diode |
| RoHS: | Vairāk informācijas |
| produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Instalācijas stils: | SMD/SMT |
| Iepakojums/kaste: | 2835 |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti Balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3250 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 45 lm |
| Krāsu renderēšanas indekss - CRI: | 90 |
| Displeja leņķis: | 120 grādi |
| Ja - Pārsūtīt strāvu: | 120 mA |
| Vf - priekšējais spriegums: | 3 V |
| Jaudas reitings: | 360 mW |
| garums: | 3,5 mm |
| platums: | 2,8 mm |
| augsts: | 0,7 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 105 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēti |
| Objektīva izmērs: | 2,95 mm x 2,48 mm |
| Objektīva forma: | Taisnstūrveida |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| sērija: | LUXEON 2835 CrispColor |
| Iepakojums: | Spole |
| Iepakojums: | Izgriezt lenti |
| preču zīme: | Lumileds |
| Mitruma jutība: | Jā |
| Produkta veids: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 4000 |
| Apakškategorijas: | Gaismas diodes |
| Zīmola nosaukums: | CrispColor tehnoloģija |
| veids: | Zemas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 195,710 mg |
Populāri tagi: l128-33hgca3500000, Ķīna l128-33hgca3500000 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







