
Xpgbwt - be-0000-00le5
Baltas gaismas diodes balta 4000 k 70-crI, xlamp xpgbwt
Apraksts
Oriģinālais XLAMP® XP - G2 LED bija plašs nozares LED lietojumprogrammu komplekts, ieskaitot āra un apgabala apgaismojumu, un kopš tā laika tas ir kalpojis par vēlamo izvēli ražotājiem, kuriem nepieciešama uzlabota izeja, efektivitāte un optiskā kontrole. Kompaktajai un pārbaudītajai 3,45 mm XP platformai ir lieliska pieejama optikas un sistēmas risinājumu ekosistēma, ļaujot apgaismojuma ražotājiem vienkāršot to projektēšanas procesu un saīsināt laiku tirgū.
XP - G2 gaismas diodes tagad ir pieejamas divās dažādās baltās versijās: standarta un augsta efektivitāte (HE). XP - G2 standarts ir tas pats izrāviena produkts, kas ļāva plašu jaunu LED lietojumprogrammu komplektu keramikas augstām - enerģijas gaismas diodēm. Jaunā augstās efektivitātes versija paplašina šo mantojumu ar jauninājumu, kas paredzēts esošajiem dizainparaugiem, kas optimizēti ap XP -G2 gaismas diodēm. XP -G2 viņš LED piesaistīto Cree LED jaunākajā augstajā - Power Chip tehnoloģijā, lai nodrošinātu par 25 procentiem vairāk gaismas jaudas, izmantojot augstāku maksimālo strāvu 2000 mA un augstāka efektivitāte.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | SMD-2 |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 4000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 164 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 125 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.7 V |
| Jaudas vērtējums: | 1 W |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 2,36 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 3,06 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | Xlamp xp - g2 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,004090 oz |
Populāri tagi: xpgbwt - be - 0000-00le5, Ķīna xpgbwt-be-0000-00le5 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







