
CXB1512-0000-000N0UK430G
Baltas gaismas diodes balta 3000 K 90-CRI, XLAMP CXB1512-36V
Apraksts
XLAMP® CXB1512 LED masīvs ir CXA saimes otrās paaudzes loceklis, kas nodrošina līdz 30% augstāku efektivitāti un līdz 20% augstāks lūmeni nekā pirmajai paaudzei tajā pašā LES. Augstākas veiktspējas otrās paaudzes CXA LED bloki nodrošina kritumu - veiktspējas jaunināšanā uz esošajiem CXA LED dizainparaugiem, lai saīsinātu produktu izstrādes laiku. Turklāt CXB gaismas diodes arī ļauj apgaismojuma ražotājiem sasniegt tādu pašu vai labāku veiktspēju ar mazāku LES, dodot iespēju mazāku, ietekmīgāku gaismekli. CXB1512 LED, kas pieejams 2-STEP, 3 soļu un 5 soļu Easywhite® tvertnēs un 2-STEP un 3-STEP premium krāsu tvertnēs, nodrošina augstu lūmena jaudu un augstu efektivitāti vienā, ērti lietojamā paketē, kas novērš nepieciešamību pēc reflow lodēšanas. CX ģimenes LED dizaina rokasgrāmata sniedz pamatinformāciju par prasībām, lai veiksmīgi izmantotu CXB1512 LED masīvu gaismekļu dizainos.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 1290 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 90 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 36 V |
| Jaudas vērtējums: | 12.6 W |
| Garums: | 15,85 mm |
| Platums: | 15,85 mm |
| Augstums: | 1,7 mm |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 8,9 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | CXB1512 |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Cree Led |
| LED lielums: | 15,85 mm x 15,85 mm x 1,7 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,129209 oz |
Populāri tagi: CXB1512-0000-000N0UK430G, Ķīna CXB1512-0000-000N0UK430G ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







