
CMA1516-0000-000N0H0A27G
Baltas gaismas diodes balta 2700 K 80-CRI, XLAMP CMA1516-36V
Apraksts
XLAMP® High - pašreizējā LED masīva saime ir optimizēta, lai iegūtu labāko - - klases lūmena izvadi, efektivitāti un uzticamību augstas piedziņas straumēs. XLAMP CMA gaismas diodes ir vienāds paketes dizains un LES izmēri kā Cree LED industrijas {- vadošie CXA2 standarta blīvuma gaismas diodes, ļaujot apgaismojuma ražotājiem risināt virkni veiktspējas prasību diapazonu lietojumprogrammām, piemēram, sliežu gaismai un āra apgaismojumam, izmantojot vienotu ērtu platformu. XLAMP augstas urbuma LED bloki ir pieejami 2 soļu, trīspakāpju un 5 soļu easywhite® tvertnēs.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 2700 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 2063 LM |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 450 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 35 V |
| Jaudas vērtējums: | 15.8 W |
| Garums: | 15,85 mm |
| Platums: | 15,85 mm |
| Augstums: | 1,15 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 140 C |
| Objektīva krāsa: | Dzeltens |
| Objektīva izmēri: | 9 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Cree Led |
| LED lielums: | 15,85 mm x 15,85 mm x 1,7 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Mid - strāvas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0.166839 oz |
Populāri tagi: CMA1516-0000-000N0H0A27G, Ķīna CMA1516-0000-000N0H0A27G ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







