
CXA1512-0000-000F0YH427G
Baltas gaismas diodes balta 2700 K 93-CRI, XLAMP CXA1512-18V
Apraksts
XLAMP® CXA1512 LED masīvs paplašina Cree LED saišķi augstas plūsmas, daudzdaļīgu masīvu saimi mazākā, viegli lietojamā platformā. Izmantojot XLAMP LED apgaismojuma klases uzticamību, CXA1512 mazā, vienveidīgā izstarojošā virsma ļauj gan virziena, gan bez virziena apgaismojuma lietojumiem, ieskaitot lampu modernizāciju un gaismekļu dizainu. Pieejams divpakāpju, 3-STEP un četrpakāpju krāsu konsistencē, un ar 9 mm optisko avotu CXA1512 nodrošina jaunus plūsmas un efektivitātes līmeņus šai formas faktoram.
CX ģimenes LED dizaina rokasgrāmata sniedz pamatinformāciju par prasībām, lai veiksmīgi izmantotu CXA1512 LED gaismekļu dizainos.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 2700 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 970 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 93 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| Garums: | 15,85 mm |
| Platums: | 15,85 mm |
| Augstums: | 1,7 mm |
| Objektīva krāsa: | Dzeltens |
| Objektīva izmēri: | 8,9 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | CXA1512 |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: CXA1512-0000-000F0YH427G, Ķīna CXA1512-0000-000F0YH427G ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







