
CXA1816-0000-000N00P230G
Baltas gaismas diodes balta 3000 K 80-CRI, XLAMP CXA1816-36V
Apraksts
XLAMP® CXA1816 LED masīvs paplašina Cree LED saišķi augstas plūsmas, daudzdaļīgu masīvu ģimenē mazākā, viegli lietojamā platformā. Izmantojot XLAMP LED apgaismojuma klases uzticamību, CXA1816 mazā, vienmērīgā izstarojošā virsma ļauj gan virziena, gan virziena apgaismojuma lietojumprogrammas, ieskaitot lampu modernizāciju un gaismekļu dizainu. CXA1816, kas pieejams 2-STEP, 3-STEP un 4-STEP krāsu konsistencē, un ar 12 mm optisko avotu, šī formas koeficienta faktors rada jaunus plūsmas un efektivitātes līmeņus. CX ģimenes LED dizaina rokasgrāmata sniedz pamatinformāciju par prasībām, lai veiksmīgi izmantotu CXA1816 LED gaismekļu dizainos.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 1830 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| If - uz priekšu strāvas: | 450 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 35 V |
| Jaudas vērtējums: | 15.8 W |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 12 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | CXA1816 |
| Iepakojums: | Caurule |
| Zīmols: | Cree Led |
| LED lielums: | 17,85 mm x 17,85 mm x 1,7 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: CXA1816-0000-000N00P230G, Ķīna CXA1816-0000-000N00P230G ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







