
XHP35B - H0-0000-0A00D40E2
Baltas gaismas diodes xlamp xhp35b hi gaismas izstarojošā diode
Apraksts
XLAMP® XHP35.2 gaismas diode ir nākamā paaudze ārkārtas lieljaudas gaismas diodes, kas pieejamas XP pēdas nospiedumā. XHP35.2 LED, kas veidots uz Cree LED jaunākās augstās - Power LED masīva tehnoloģijas, uzlabo XHP35 gaismas diodes sprieguma raksturlielumus, efektivitāti un uzticamību tajā pašā 3,45 mm x 3,45 mm pēdas nospiedumā. Jaunā XHP35.2 LED nodrošina vieglu kritienu - jaunināšanā, lai apgaismojuma ražotāji varētu sasniegt augstāku sistēmu LPW esošajiem XHP35 dizainparaugiem ar minimālām sistēmas pārveidošanas izmaksām.
XHP35.2 LED piedāvā augstu - intensitātes opciju. Šajā dokumentā termins XHP35.2 apzīmē XHP35.2 vadīto, neņemot vērā augstu blīvumu vai augstu intensitāti. Ja nepieciešams, lai diferencētu abu iespēju veiktspēju, tiek izmantoti termini augsts blīvums un augsta intensitāte.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 1414 (3535 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Vēss balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5700 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 550 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 68 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.75 V |
| Jaudas vērtējums: | 4 W |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 1 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 150 C |
| Objektīva krāsa: | Dzeltens |
| Objektīva izmēri: | 3,45 mm x 3,45 mm |
| Objektīva forma: | Kvadrāts |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: XHP35B - H0 - 0000-0A00D40E2, Ķīna XHP35B-H0-0000-0A00D40E2 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







