
Clm3c - rkw - cuavbaa3
Vienas krāsas gaismas diožu sarkanā gaismas diode
Apraksts
SMD gaismas diodes ir iesaiņotas nozares standarta paketē. Šiem gaismas diodes ir augsta uzticamības veiktspēja, un tie ir paredzēti darbam plašā vides apstākļos. Šī augstās uzticamības funkcija padara tās ideāli piemērotas, lai tās varētu izmantot apgaismojuma pielietojuma apstākļos. Tā plašais skatu leņķis padara šīs gaismas diodes ideāli piemērotas kanāla burtam vai vispārējam fona apgaismojumam un Illumina - lietojumprogrammām. Plakanā augšdaļa, kas izstaro virsmu, ļauj šīm gaismas diodes pārzināt ar vieglām caurulēm.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Sarkanas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | PLCC-2 |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 624 nm |
| Apgaismojuma krāsa: | Sarkans |
| Gaismas intensitāte: | 450 MCD |
| If - uz priekšu strāvas: | 20 ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.1 V |
| Jaudas vērtējums: | 130 MW |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva forma: | Taisnstūra |
| Objektīva caurspīdīgums: | Bez - izkliedēts |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Cree Led |
| Augstums: | 1,3 mm |
| Garums: | 2,7 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 100 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 3000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| VR - Reversais spriegums: | 5 V |
| Platums: | 2 mm |
Populāri tagi: clm3c - rkw - cuavbaa3, china clm3c - rkw - Cuavbaa3 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo:CXA1820-0000-000N0YN227G
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







