
CXA1820-0000-000N0YN227G
Baltas gaismas diodes balta 2700 K 93-CRI, XLAMP CXA1820-36V
Apraksts
XLAMP® CXA1820 LED masīvs paplašina Cree LED saime ar augstas plūsmas, daudzdaļīgu masīvu, piedāvājot augstas veiktspējas ērtās lietošanas platformā. Izmantojot XLAMP LED apgaismojuma klases uzticamību, CXA1820 formas tērpa izstarojošā virsma nodrošina gan virziena, gan - virziena apgaismojuma lietojumprogrammas un gaismekļu dizainus. Pieejams divpakāpju, trīspakāpju un četrpakāpju krāsu konsistencē, un ar 12 mm optisko avotu CXA1820 nodrošina jaunus plūsmas un efektivitātes līmeņus šai formas faktoram. CX ģimenes LED dizaina rokasgrāmata sniedz pamatinformāciju par prasībām, lai veiksmīgi izmantotu CXA1820 LED gaismekļu dizainos.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 2700 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 1590 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 93 |
| If - uz priekšu strāvas: | 550 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 36 V |
| Jaudas vērtējums: | 19.8 W |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 12 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | CXA1820 |
| Iepakojums: | Caurule |
| Zīmols: | Cree Led |
| LED lielums: | 17,85 mm x 17,85 mm x 1,7 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: CXA1820-0000-000N0YN227G, Ķīna CXA1820-0000-000N0YN227G ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







