
Ll01zz - EX10L06-M2
LED objektīvi un mezgli vienas lēcas 22.4x 9.8 10 grād
Apraksts
Vispārīga informācija
• objektīva materiāls PMMA 8n
• Darbības temperatūra -40 grāds ~ +70 grāds
• Gaismas pārraides ātrums 400nm ~ 900nm> 90%
- Ja nepieciešams, notīriet lēcas ar maigām ziepēm, ūdeni un mīkstu audumu.
- Nekad nelietojiet komerciālus tīrīšanas šķīdinātājus uz objektīviem, piemēram, alkoholu.
- Lūdzu, apstrādājiet vai uzstādiet objektīvus, nēsājot cimdus, ādas eļļas var sabojāt objektīvu vai tā optisko chara
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Ledlink optika |
| Produktu kategorija: | LED objektīvi un komplekti |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkta tips: | LED objektīvi |
| Tips: | Objektīva montāža |
| Lietošanai ar: | Cree gaismas diodes |
| Diametrs: | 22,4 mm |
| Skatīšanās leņķis: | 10 grād |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Ledlink optika |
| Krāsa: | Noskaidrot |
| Augstums: | 9,63 mm |
| Forma: | Ap |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Apakškategorija: | LED apgaismojums |
| Darba pārtraukšanas stils: | PCB |
| Vienības svars: | 0,252566 oz |
Populāri tagi: ll01zz - EX10L06 - M2, China LL01ZZ-EX10L06-M2 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:Ll01cr - Blu03l06
Nākamo:Ll01cr - AFC10L06-M2
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







