
Ll01cr - Blu03l06
LED objektīvi un komplekti LED apgaismojuma vienas lēcas 3 grādi ar korpusu
Apraksts
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Ledlink optika |
| Produktu kategorija: | LED objektīvi un komplekti |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkta tips: | LED objektīvi |
| Tips: | Objektīva montāža |
| Lietošanai ar: | Cree, Samsung |
| Diametrs: | 38,2 mm |
| Skatīšanās leņķis: | 3 grādi |
| Sērija: | Ll01cr - Blu |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Ledlink optika |
| Augstums: | 22,2 mm |
| Forma: | Ap |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 72 |
| Apakškategorija: | LED apgaismojums |
| Vienības svars: | 0.601774 oz |
Populāri tagi: ll01cr - Blu03L06, China LL01CR - Blu03L06 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:Ll01cr - CEW12L02
Nākamo:Ll01zz - EX10L06-M2
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







