
FP13029_LISA2 - WW-CLIP
LED objektīvi un komplekti Sekundārie optiski
Apraksts
LEDIL LISA2 LED apgaismojuma objektīvi ir 9,9 mm un 10 mm diametra varianti ar līmi vai saspraudi, kas ir saderīgi ar līdz 3535 izmēra LED paketēm. LEDIL LISA2 LED apgaismojuma objektīviem ir neliels nospiedums, kas piemērots stingram PCB izkārtojumam. Šīs LED apgaismojuma lēcas ir miniatūra kopējais iekšējais atstarojums (TIR) objektīvi juvelierizstrādājumu veikaliem, lasīšanas gaismām, lāpām un lukturiem.
Funkcijas
- Mazs nospiedums, kas piemērots stingram PCB izkārtojumam
- 9,9 mm diametra variants ar līmi vai klipu
- Savietojams ar līdz 3535 izmēru LED paketēm
- Daudzveidīga staru leņķu izvēle, sākot no reālas vietas līdz plašai, ieskaitot ovālu modeli
Pieteikumi
- Juvelierizstrādājumu veikali
- Lasīšanas gaismas
- Lāpas
- Lukturi
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Ledils |
| Produktu kategorija: | LED objektīvi un komplekti |
| ROHS: | Detaļa |
| Sasniedz - SVHC: | Detaļa |
| Produkta tips: | LED objektīvi |
| Tips: | Objektīva montāža |
| Lietošanai ar: | Cree, Lumileds, Nichia, Osram, Samsung, Seula |
| Diametrs: | 9,9 mm |
| Skatīšanās leņķis: | 35 grādus līdz 67 grādiem |
| Iepakojums: | Apjomot |
| Zīmols: | Ledils |
| Augstums: | 6,8 mm |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Stils: | Ap |
| Apakškategorija: | LED apgaismojums |
| Darba izbeigšanas stils: | Līme, klipi |
| Vienības svars: | 0,016226 oz |
Populāri tagi: FP13029_LISA2 - WW - klips, Ķīna FP13029_LISA2-WW-CLIP ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:C16263_molly - s - b
Nākamo:Fca15008_g2 - Rose - UV-M
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







