
Apraksts
Molly Ø70 mm objektīvi ar gludu sliežu ceļu un Zhaga saderīgu bayonet montāžu, kas ir saderīga ar līdz 19 mm Les izmēra Cobs Molly, kas attēlo Ledil griešanu - malas optiskā objektīva dizains, izmantojot lielāku izmēra iekarojumu, pilnībā izmantojot lielāku izmēru. Cieta nelīdzena PMMA celtniecība slēdzas tieši kontaktligzdās un savienotājos, kuriem nav nepieciešamību pēc papildu turētājiem. Vienots apgaismojums ar plakanu virsotni, bez noplūdes gaismas un ideāls cilindra tipa sliežu gaismu dizains padara Molly par lielisku izvēli profesionālam iekštelpu apgaismojumam. Saderīgs ar LEDIL skavām un 3. pusi 3-āķu stiprināšanas šķīdumiem (Molex, TE, Bender & Wirth).
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Ledils |
| Produktu kategorija: | LED objektīvi un komplekti |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkta tips: | LED objektīvi |
| Tips: | Objektīvs |
| Lietošanai ar: | Pilsonis CLL03X/CLU03X |
| Diametrs: | 69,8 mm |
| Skatīšanās leņķis: | 25 grādi |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Ledils |
| Krāsa: | Noskaidrot |
| Augstums: | 24,8 mm |
| Forma: | Ap |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 18 |
| Apakškategorija: | LED apgaismojums |
| Vienības svars: | 1,573219 oz |
Populāri tagi: C16263_Molly - S - B, Ķīna C16263_Molly - S - B Ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







