
Apraksts
LEDIL objektīvi Osram Oslon SSL gaismas diodēm ir pieejami plašā objektīvu izmēru un konfigurāciju diapazonā, lai nodrošinātu optiskos risinājumus ar Osram Oslon SSL gaismas diodēm. Šīs sekundārās lēcas ir piestiprinātas ar pozīcijas tapām, līmi, līmlenti, skrūvēm, spraugas tapām vai turētāju. LEDIL objektīvi Osram Oslon SSL gaismas diodēm piedāvā diapazonu no 3-in-1, 3-Up līdz 7-in-1 un 7-Up vairākās ģimenēs.
Funkcijas
- Sekundārie objektīvi
- Pieejams plašā objektīva izmēru diapazonā un konfigurācijās
- Piestiprina ar pozīcijas tapām, līmi, līmlenti, skrūvēm, spraugas tapām vai turētāju
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Ledils |
| Produktu kategorija: | LED objektīvi un komplekti |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkta tips: | LED objektīvi |
| Tips: | Objektīva montāža |
| Diametrs: | 21,6 mm |
| Skatīšanās leņķis: | 30 grādi |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Ledils |
| Krāsa: | Noskaidrot |
| Augstums: | 11,7 mm |
| Garums: | 21,6 mm |
| Forma: | Ap |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 204 |
| Apakškategorija: | LED apgaismojums |
| Darba pārtraukšanas stils: | Līme |
| Platums: | 21,6 mm |
| Vienības svars: | 0.104411 oz |
Populāri tagi: CA11268_Heidi - W, China CA11268_Heidi - W ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:Ca12242_heidi - ss
Nākamo:Ca11267_heidi - O-90
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







