
C14541_HB-2X2-RS
LED objektīvu un montāžu objektīvu masīva taisnstūra 50x50 mm (D)
Apraksts
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Ledils |
| Produktu kategorija: | LED objektīvi un komplekti |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkta tips: | LED objektīvi |
| Tips: | Objektīva masīvs |
| Lietošanai ar: | Cree, Nichia, Osram, Philips, Samsung, Seoul, Tridonic |
| Skatīšanās leņķis: | 10 grādi līdz 23 grādi |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Ledils |
| Krāsa: | Noskaidrot |
| Augstums: | 10 mm |
| Garums: | 50 mm |
| Forma: | Kvadrāts |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 160 |
| Apakškategorija: | LED apgaismojums |
| Platums: | 50 mm |
| Vienības svars: | 0,413552 oz |
Populāri tagi: C14541_HB-2X2-RS, Ķīna C14541_HB-2X2-RS ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







