
Ca12012_laura - o - tapa
LED objektīvi un komplekti kvadrātveida montāža 40+13 grādi FWHM
Apraksts
Laura - o - tapa ~ 40 grādu x 12 grādu ovāla stars, kas optimizēts Cree XP - e. Montāža ar baltu turētāju, uzstādīšanas lenti un atrašanās vietas tapas.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Ledils |
| Produktu kategorija: | LED objektīvi un komplekti |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkta tips: | LED objektīvi |
| Tips: | Objektīva montāža |
| Lietošanai ar: | Cree, Lumileds, Nikija, Osrams, Seula |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | Ledils |
| Augstums: | 13,1 mm |
| Garums: | 21,6 mm |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 180 |
| Stils: | Kvadrāts |
| Apakškategorija: | LED apgaismojums |
| Darba izbeigšanas stils: | Tapa, lente |
| Platums: | 21,6 mm |
| Vienības svars: | 0,162260 oz |
Populāri tagi: CA12012_LAURA - O - PIN, Ķīna CA12012_LARA - O - PIN ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







