
Apraksts
Strada - SQ - FS2 stars simetriskam tuneļa apgaismojumam un autostāvvietām. Ideāli piemērots Catenary Street apgaismojumam. Versija ar atrašanās vietas tapām. Montāža ar instalācijas lenti.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Ledils |
| Produktu kategorija: | LED objektīvi un komplekti |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkta tips: | LED objektīvi |
| Tips: | Objektīva montāža |
| Lietošanai ar: | Osram Golden Dragon+ LED |
| Skatīšanās leņķis: | 146 grād |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | Ledils |
| Augstums: | 6,75 mm |
| Garums: | 19,6 mm |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 240 |
| Stils: | Taisnstūris |
| Apakškategorija: | LED apgaismojums |
| Darba izbeigšanas stils: | Skrūve, lente |
| Platums: | 15,5 mm |
| Vienības svars: | 0,030688 oz |
Populāri tagi: CA10916_STRADA - C, Ķīna CA10916_STRADA - C ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:C10946_flare - b
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







