
C10946_flare - b
LED objektīvi un komplekti vienas lēcas tikai 100x10 grādu ovāla stars
Apraksts
Uzliesmojums - B 29 x 23 mm objektīvs ar ~ 100 grādu x 10 grādu ovāla staru
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Ledils |
| Produktu kategorija: | LED objektīvi un komplekti |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkta tips: | LED objektīvi |
| Tips: | Objektīvs |
| Skatīšanās leņķis: | 104 grādi, 10 grādi |
| Iepakojums: | Apjomot |
| Zīmols: | Ledils |
| Krāsa: | Noskaidrot |
| Augstums: | 12,8 mm |
| Garums: | 29 mm |
| Forma: | Taisnstūra |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 224 |
| Apakškategorija: | LED apgaismojums |
| Platums: | 23 mm |
| Vienības svars: | 0,136898 oz |
Populāri tagi: C10946_flare - B, Ķīna C10946_Flare - B ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo:Ca10916_strada - c
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







