
UHP-350R-12
Komutācijas barošanas avoti 350.4W 12V 29.2A liekā funkcija
Apraksts
Vidējais aku uhp - 200/350/500 barošanas avoti ir izstrādāti, lai apmierinātu LED tehnoloģiju izstrādes prasības. Šie ultra - augsti - Efektivitātes barošanas avoti ir pieejami 200W, 350W un 500W ar izejas (adj.) Sprieguma diapazonu no 3,2 V līdz 58 V un maksimālās slodzes iespējām līdz 150%. Vienībās ietilpst pilnīgas aizsardzības funkcijas un 5G anti - vibrācijas iespējas. Moduļi ir slaidi un tiem ir zems profils (26 mm līdz 31 mm). Bez ventilatora un puse - iekapsulēts dizains nodrošina ideālu risinājumu precīziem instrumentiem un aprīkojumam, kam nepieciešama gaisma, un neliels barošanas avota modulis bez ventilatora trokšņa. Vidējais akas UHP-200/350/500 barošanas avoti kalpo kā augstas veiktspējas barošanas avota risinājumi dažādām rūpnieciskām lietojumiem. 55 V versiju var izmantot arī telekomunikāciju, uzlādes, enerģijas pār Ethernet (POE) un elektrolīzes lietojumprogrammās.
Funkcijas
- Slaids un zems profils (26 mm līdz 31 mm)
- Bez ventilatora dizains ar 200W, 350W un 500W konvekciju
- Paredzēts, lai izturētu 300 VMaiņstrāvapārsprieguma ievade 5s
- Integrēta aktīvās jaudas koeficienta korekcijas funkcija
- 150% maksimālā slodzes spēja (100 ms)
- Plaša -30 grāda līdz +70 grāda darbības temperatūras diapazons
- 3,2 V līdz 58 V izvade (adj.) Sprieguma diapazons
- Īss - ķēde, pārslodze, pārspriegums un pārmērīga temperatūras aizsardzība
- DC ok aktīvais signāls un liekā funkcija (opcija)
- Darbības augstums līdz 5000 m
- LED indikators ieslēgšanai
- 3 gadu garantija
Pieteikumi
- LED displeji
- Rūpniecības automatizācijas tehnika
- Rūpnieciskās vadības sistēmas
- Mehāniskā un elektriskā iekārta
- Elektroniskie instrumenti
- Sadzīves tehnika
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | Barošanas avotu maiņa |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Papildu maiņa |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 12 VDC |
| Rezultātu skaits: | 1 Izvade |
| Izejas jauda: | 350.4 W |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Slēgts |
| Ieejas spriegums: | 90 VAC līdz 264 VAC, 127 VDC līdz 370 VDC |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 29.2 A |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Montāžas stils: | Šasija |
| Garums: | 220 mm (8,661 collas) |
| Platums: | 62 mm (2,441 collas) |
| Augstums: | 31 mm (1,22 collas) |
| Sērija: | UHP-350 |
| Apstiprinājumi: | CCC GB4943, EN60335-1, TUV EN60950-1, UL60950-1 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Atbilstība: | CCC GB4943, EN60335-1, TUV EN60950-1, UL60950-1 |
| Efektivitāte: | 91 % |
| Ievades frekvence: | 47 Hz līdz 63 Hz |
| Slodzes regulēšana: | Reglamentēts |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 70 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 30 C |
| Darba temperatūras diapazons: | - 30 c uz + 70 c |
| Produkta tips: | Barošanas avotu maiņa |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 16 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| Tips: | Slaids |
| Vienības svars: | 1,499 mārciņas |
Populāri tagi: UHP-350R-12, Ķīna UHP-350R-12 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







