
Xlg - 150-ha
LED barošanas avoti 150W konstante Power IP67 IO adj ar katlu
Apraksts
Vidējais labi xlg - 150 un xlg - 200 LED draiveriem ir pastāvīgs barošanas režīma dizains, ļaujot klientiem projektēt un pielāgot draivera strāvu dažādiem LED gaismas avotiem. 150W/200W nemainīga barošanas režīma vadītāju vadītāji piedāvā augstu efektivitāti līdz 94% ar tipisku dzīves laiku vairāk nekā 50 000 stundu laikā. Autovadītāji ir pieejami ar 3-1 aptumšošanā (Dim-to-Off) un regulējamu izvadi, izmantojot potenciometra funkcionalitātes variantus. XLG-150/200 ierīces tiek ražotas ar metāla korpusa dizainu, kas aprīkots ar funkcionālu zemi. Autovadītāji nodrošina arī IP67 novērtētu iekļūšanas aizsardzību, padarot XLG-150 un XLG-200 LED vadītājus ideālu iekštelpu un āra instalācijām.
Funkcijas
- Pastāvīga barošanas režīma izvade
- Metāla korpusa dizains
- Uzbūvēts - aktīvajā PFC funkcijā
- Nav slodzes/gaidīšanas enerģijas patēriņa
- IP67 novērtēts iekštelpu vai āra instalācijas
- 2. klases spēka vienība
- Vairāk nekā 50 000 stundu tipisks dzīves laiks
- Pielāgojama izeja, izmantojot potenciometra funkciju
- 3 - - 1 Dimming (Dim-to-Off) funkcija
- 5 gadu garantija
Pieteikumi
- Debesskrāpja apgaismojums
- Ielas apgaismojums
- Arhitektūras apgaismojums
- Līcis
- Dārzkopības apgaismojums
- Prožektors
- Makšķerēšanas apgaismojums
- DMX barošanas avoti
- Ierakstiet "HL", lai izmantotu 1. un 2. divīzijas bīstamo atrašanās vietu
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | LED barošanas avoti |
| ROHS: | Detaļa |
| Darbības režīms: | Pastāvīga jauda (CP) |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 2.8 A |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 27 VDC līdz 56 VDC |
| Izejas jauda: | 150 W |
| Ieejas spriegums: | 100 VAC līdz 305 VAC, 142 VDC līdz 431 VDC |
| Aptumšošana: | Bez aptumšošanas |
| Rezultātu skaits: | 1 izlaide |
| Montāžas stils: | Šasijas stiprinājums |
| Garums: | 180 mm (7,087 collas) |
| Platums: | 63 mm (2,48 collas) |
| Augstums: | 35,5 mm (1,398 collas) |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Standarts: | PFC |
| IP vērtējums: | IP67 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 90 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Slēgts |
| Produkts: | LED barošanas avoti |
| Produkta tips: | LED barošanas avoti |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 16 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| Daļa # pseidonīmi: | Xlg - 150 - ha-ph |
| Vienības svars: | 1,764 mārciņas |
Populāri tagi: XLG - 150 - HA, Ķīna XLG-150-HA ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







