
Apraksts
Vidējais aku lrs -450 450 w un lrs -600 600 W Switching barošanas avoti ir viens - izvades slēgtie barošanas avoti ar zemu 1U (41 mm) profila dizainu. 115v pieņemšanaMaiņstrāvalīdz 230vMaiņstrāvaINPUT (atlasiet ar slēdzi), LRS - 450 un LRS - 600 ierīces nodrošina izejas sprieguma līniju 5 V, 12 V, 15 V, 24 V, 27 V, 36 V un 48 V. Papildus augstajai efektivitātei līdz 92% ar iebūvētu - garā - dzīves faniem, barošanas avoti darbojas no - 20 grāda uz +65 grādu (LRS-600) vai +70} grāds (LRS-450) ar pilnu slodzi. Funkcijas ietver pilnīgas aizsardzības funkcijas, 5G pret vibrācijas iespējas un ārēju ventilatora dzesēšanas dizainu. Vidējais akas LRS -450 450 W un LRS -600 600 W Switching barošanas avoti atbilst starptautiskajiem drošības noteikumiem un nodrošina augstu cenu līdz veiktspējai barošanas avota risinājumu dažādām rūpnieciskām lietojumprogrammām.
Funkcijas
- Vidējais labi patentu shēmas un lietu dizains (lietojumprogrammas numurs 202220241473.0, 202230060511.8)
- Iztur 300VMaiņstrāvapārsprieguma ievade 5 sekundes
- Maiņstrāvas ievades diapazons, kas izvēlēts pēc slēdža
- Īss - ķēde, pārslodze, pārspriegums un virs {- temperatūras aizsardzība
- Piespiedu gaisa dzesēšana
- Uzbūvēts - dzesēšanas ventilatorā - izslēgts no vadības
- 1u zems profils
- Izturas 5G vibrācijas tests
- Augsta efektivitāte, ilgs kalpošanas laiks un augsta uzticamība
- 3 gadu garantija
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | Barošanas avotu maiņa |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Papildu maiņa |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 12 VDC |
| Rezultātu skaits: | 1 izlaide |
| Izejas jauda: | 600 W |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Slēgts |
| Ieejas spriegums: | 90 VAC līdz 132 VAC, 180 VAC līdz 264 VAC, 255 VDC līdz 370 VDC |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 50 A |
| Montāžas stils: | Šasija |
| Garums: | 225 mm (8,858 collas) |
| Platums: | 124 mm (4,882 collas) |
| Augstums: | 41 mm (1,614 collas) |
| Sērija: | LRS-600 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Ievades frekvence: | 47 Hz līdz 63 Hz |
| Slodzes regulēšana: | Reglamentēts |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 65 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 20 C |
| Produkta tips: | Barošanas avotu maiņa |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 15 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| Daļa # pseidonīmi: | LM600-12B12 LM600-20B12 |
| Vienības svars: | 2,094 mārciņas |
Populāri tagi: LRS-600-12, Ķīna LRS-600-12 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







