
HLG-185H-24B
LED barošanas avoti 187,2W 24 V 7.8A 90-305VAC IP67 Rated
Apraksts
Vidējais akas HLG-100/120/150/185H LED barošanas avoti tiek paplašināti, iekļaujot HLG-100H (100W), HLG-120 (120W), HLG-150H (150W) un HLG-185H (185W). HLG-100/120/150/185H LED barošanas avotiem ir pastāvīgs spriegums, nemainīga strāvas režīma izeja un augstas efektivitāte līdz 94%. Tie nozīmē aku HLG-100/120/150/185H LED komutācijas barošanas avoti ir IP65/IP67, kas paredzēta iekštelpu vai āra instalācijām LED apgaismojuma un kustīgu zīmju lietojumprogrammām.
Funkcijas
- Pastāvīgs spriegums un nemainīga strāvas režīma izeja
- Metāla korpuss ar I klases dizainu
- Uzbūvēts - aktīvajā PFC funkcijā
- IP67 / IP65 vērtējums iekštelpu vai āra instalācijām
- Funkciju opcijas:
- Izeja, kas regulējama, izmantojot potenciometru
- 3 1. aptumšošanā
- Taimera aptumšošana
- >62000 stundu tipisks dzīves laiks
Pieteikumi
- LED ielas apgaismojums
- LED augsts - līča apgaismojums
- Autostāvvietas apgaismojums
- LED makšķerēšanas lampa
- LED siltumnīcas apgaismojums
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | LED barošanas avoti |
| ROHS: | Detaļa |
| Darbības režīms: | Pastāvīga strāva (CC) |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 7.8 A |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 24 VDC |
| Izejas jauda: | 187.2 W |
| Ieejas spriegums: | 90 VAC līdz 305 VAC, 127 VDC līdz 431 VDC |
| Aptumšošana: | Ar aptumšošanu |
| Rezultātu skaits: | 1 izlaide |
| Montāžas stils: | Šasijas stiprinājums |
| Garums: | 228 mm (8,976 collas) |
| Platums: | 68 mm (2,677 collas) |
| Augstums: | 38,8 mm (1,528 collas) |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Standarts: | PSE |
| Sērija: | HLG-185H |
| IP vērtējums: | IP67 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Slēgts |
| Produkta tips: | LED barošanas avoti |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 12 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| TRADENAME: | HLG sērija |
| Vienības svars: | 2,535 mārciņas |
Populāri tagi: HLG-185H-24B, Ķīna HLG-185H-24B ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:HLG-150H-24A
Nākamo:IRM-02-5
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







