
ELG-200-24A
Vidējais akas ELG sērijas LED draiveri ir pieejami 75W, 100W, 150W, 200W, 240W un 300W variantos. Šie LED autovadītāji darbojas no 100 V maiņstrāvas līdz 305 V maiņstrāvai un piedāvā modeļus ar nomināliem spriegumiem no 12 V līdz 54 V. Vidējā akas elg sērijas vadītāju vadītājiem ir augsta efektivitāte (līdz 93%) un bez ventilatora ...
Apraksts
Vidējais akas ELG sērijas LED draiveri ir pieejami 75W, 100W, 150W, 200W, 240W un 300W variantos. Šie LED autovadītāji darbojas no 100 VMaiņstrāvalīdz 305VMaiņstrāvaun piedāvājiet modeļus ar novērtētiem spriegumiem no 12 V līdz 54 V. Vidējā akas ELG sērija LED draiveriem ir augsta efektivitāte (līdz 93%) un bez ventilatoru dizains. Vienības darbojas -40 grādos līdz +90 grāda gadījuma temperatūrai ar brīvu gaisa konvekciju. Metāla korpusa un IP67/IP65 iekļūšanas aizsardzības līmeņa dizains ļauj šiem autovadītājiem būt dzīvotspējīgiem gan iekštelpu, gan āra lietojumprogrammās. \\
Funkcijas
- 100VMaiņstrāvalīdz 350VMaiņstrāvaievades diapazons
- Pieejams 75W, 100W, 150W, 200W, 240W un 300W variantos
- IP67/IP65 dizains iekštelpu vai āra instalācijām
- Metāla korpusa dizains ar funkcionālu zemi
- Uzbūvēts - aktīvajā PFC funkcijā
- Typical lifetime >50000 stundas
Pieteikumi
- LED līča apgaismojums
- LED ielas apgaismojums
- LED prognozēšana
- LED arhitektūras apgaismojums
- LED vietas apgaismojums
- LED skatuves apgaismojums
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | LED barošanas avoti |
| ROHS: | Detaļa |
| Darbības režīms: | CV + CC |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 8.4 A |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 24 VDC |
| Izejas jauda: | 201.6 W |
| Ieejas spriegums: | 100 VAC līdz 305 VAC, 142 VDC līdz 431 VDC |
| Aptumšošana: | Ar aptumšošanu |
| Rezultātu skaits: | 1 Izvade |
| Montāžas stils: | Šasijas stiprinājums |
| Garums: | 244,094 mm (9,61 collas) |
| Platums: | 70,866 mm (2,79 collas) |
| Augstums: | 37,592 mm (1,48 collas) |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Sērija: | Elg-200 |
| IP vērtējums: | IP65 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Aptumšošanas spēja: | Jā |
| Braukšanas metode: | CC + CV |
| Efektivitāte: | 92 % |
| Ievades spriegums - max: | 305 VAC, 431 VDC |
| Ievades spriegums - min: | 100 VAC, 142 VDC |
| Izolācijas spriegums: | 3,75 kVac |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 90 C |
| Mehāniskais stils: | LED barošanas avots |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Slēgts |
| Darba temperatūras diapazons: | - 40 c uz + 90 c |
| Produkta tips: | LED barošanas avoti |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 12 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| Vienības svars: | 2,315 mārciņas |
Populāri tagi: ELG-200-24A, Ķīna ELG-200-24A ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







